Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sid Meier's Civilization® IV

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sid Meier's Civilization® IV fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sid Meier's Civilization® IV satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

37.42₺

HRK

90.76₺

Steam

599.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 25, 2005
Geliştiren: Firaxis Games
Yayıncı: 2K
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Sid Meier's Civilization® IV Sistem Gereksinimleri

Minimum: Windows 2000/XP, 1.2GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent, 256MB RAM, 64 MB Video Card w/ Hardware T&L (GeForce 2/Radeon 7500 or better) DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)
Recommended: Windows 2000/XP, 1.8GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalent/better, 512 MB RAM, 128 MB Video Card w/ DirectX 8 support (pixel and vertex shaders), DirectX7 compatible sound card, 1.7GB of free hard drive space, DirectX9.0c (included)
null

Sid Meier's Civilization® IV Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sid Meier's Civilization® IV fiyatı:    37.42₺

Şu anki en ucuz Sid Meier's Civilization® IV fiyatı:    37.42₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sid Meier's Civilization® IV İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sid Meier's Civilization® IV - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sid Meier's Civilization® IV Özeti

6 milyondan fazla ünite satıldı ve hayranlardan ve dünyadaki basıncalardan çok sayıda kritik beğeni topluyor, SID Meers Medeniyetleri, tüm zamanların en büyük PC oyun franchiseslerinden biri olarak kabul ediliyor. Şimdi, SID Meier ve Firaxis oyunları, bu inanılmaz eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunu yeni yüksekliklere yeni tepelere götürecek, yeni ...

Sid Meier's Civilization® IV İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sid Meier's Civilization® IV fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sid Meier's Civilization® IV satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!