Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sky Haven

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sky Haven fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sky Haven satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

189.62₺

HRK

233.33₺

G2A

283.16₺

Çıkış tarihi: Nov. 25, 2020
Geliştiren: Real Welders
Yayıncı: Real Welders
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar


Sky Haven Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 or newer
  • İşlemci: Intel i5-2300/AMD FX-4300
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: nVidia GTX 560 (2GB)/AMD Radeon 7850
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX Compatible
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Sky Haven Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sky Haven fiyatı:    189.62₺

Şu anki en ucuz Sky Haven fiyatı:    189.62₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sky Haven İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sky Haven - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sky Haven Özeti

Sky Haven bir havaalanı tycoon / simülasyon oyunudur. Plan ve inşa. Takvimi yönetin. Araştırma. Lojistiği geliştirmek. Havaalanı gelişiminde sözünüzü söyleyin. Ardından yüzlerce yolcu havaalanınızdan nasıl aktığını izleyin. Bu kadar basit!

Sky Haven İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sky Haven fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sky Haven satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!