Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

SpelunKing: The Mine Match

Güvenilir mağazalardaki en ucuz SpelunKing: The Mine Match fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup SpelunKing: The Mine Match satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

299.70₺

G2A

4089.38₺

Çıkış tarihi: Feb. 1, 2019
Geliştiren: Playcademy
Yayıncı: GC Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

SpelunKing: The Mine Match Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
  • İşlemci: 1Ghz
  • Bellek: 1 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

SpelunKing: The Mine Match Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz SpelunKing: The Mine Match fiyatı:    299.7₺

Şu anki en ucuz SpelunKing: The Mine Match fiyatı:    299.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

SpelunKing: The Mine Match İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

SpelunKing: The Mine Match - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


SpelunKing: The Mine Match Özeti

Bu Deep Match-3 seferine kazın! Bana bir dalış yapın, büyükbabanızın kayıp eşyalarını arayın ve kasabanın çevresindeki köylülerin Farnsbury'sinin çevresindeki köylülere yardım etmek için değerli taşlar toplayın. Eski madenin dibine ulaşmak ve spelkk kral (veya kraliçe) olun!

SpelunKing: The Mine Match İle İlgili Kullanıcı Yorumları


SpelunKing: The Mine Match fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak SpelunKing: The Mine Match satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!