Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Stalingrad

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Stalingrad fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Stalingrad satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Gamebillet

8.80₺

HRK

19.38₺

Cdkeys

25.01₺

G2A

35.66₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: April 5, 2005
Geliştiren: DTF games
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Age of Empires…
1199.70₺ 300.00₺
pc
Total War: WAR…
1499.70₺ 791.91₺
pc
Arma 3
449.70₺ 149.67₺

Stalingrad Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® XP (SP3) / Vista (SP1) / Windows® 7
  • İşlemci: 1.8 GHz and faster
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 128 Mb VRAM and more
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Stalingrad Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Stalingrad fiyatı:    8.8₺

Şu anki en ucuz Stalingrad fiyatı:    8.8₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Stalingrad İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Stalingrad - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Stalingrad Özeti

StalingRad, oyuncular II. Dünya Savaşı'nın en dramatik dönemlerinin ortasına, Haziran 1942'den Ocak 1943'e kadar büyük olayları kapsayan gerçek zamanlı bir strateji unvanıdır.

Stalingrad İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Stalingrad fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Stalingrad satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!