Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™

Güvenilir mağazalardaki en ucuz STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

6.47₺

FoxnGame

20.35₺

HRK

40.89₺

Çıkış tarihi: Feb. 8, 2005
Geliştiren: Obsidian Entertainment
Yayıncı: LucasArts
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 233.83₺
pc
ELDEN RING
499.00₺
pc
God of War
329.00₺ 231.59₺
pc
Cyberpunk 2077
249.00₺ 124.50₺

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows 7 or newer
  • Processor: Intel Core i3 (2 Cores), AMD A10
  • CPU Speed: 2.2 GHz
  • Memory: 4GB RAM
  • Hard Disk Space: 10 GB
  • Video Card (ATI): Radeon HD 5450
  • Video Card (NVidia): GeForce 260
  • Video Card (Intel): HD 4400
  • Video Memory (VRam): 256MB
  • Controller Support: Microsoft® Xbox® 360 Controller for Windows® (Wired), Microsoft® Xbox® 360 Games for Windows® Wireless Controller with Adapter, Microsoft® Xbox® One Controller (Wired), Razor Sabertooth – Gaming Controller for Xbox 360, Thrustmaster GPX, Logitech Gamepad F310, Logitech Wireless Gamepad F710

Important Note: For users that prefer the original version of the game or for users on old hardware that can no longer run KOTOR II in its updated form, we have created a "legacy branch" that will allow users to access the original released content. Click on the support link and our team will walk you through the process.
null

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ fiyatı:    6.47₺

Şu anki en ucuz STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ fiyatı:    6.47₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ Özeti

Ödüllü Orijinal Orijinal olaylarından 5 yıl sonra, Sith, eski cumhuriyetin ezilmesinin eşiğinde. Yalnız bir Jedi olarak, ışık tarafını takip edecek misiniz, karanlıkta mı yendi?

STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ İle İlgili Kullanıcı Yorumları


STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak STAR WARS™ Knights of the Old Republic™ II - The Sith Lords™ satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!