Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Book of Desires

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Book of Desires fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Book of Desires satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.95₺

HRK

10.06₺

G2A

19.02₺

Çıkış tarihi: Dec. 18, 2015
Geliştiren: Meridian93
Yayıncı: 1C Entertainment
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
599.99₺ 197.99₺
pc
Internet Cafe …
32.00₺ 19.20₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺

The Book of Desires Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98/ME/2000/XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 1,5 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9 Compatible
  • DirectX: Sürüm 9.0
null

The Book of Desires Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Book of Desires fiyatı:    1.95₺

Şu anki en ucuz The Book of Desires fiyatı:    1.95₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

The Book of Desires İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Book of Desires - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Book of Desires Özeti

İstek kitabında bir ilgi çekici dünyayı keşfedin, heyecan verici bir gizli nesne bulmaca macera oyunu! Ashley, garip bir dünyaya gittiği korkunç bir rüya gördü. Uyandığında fark ettiğinde, sadece bir kabus olduğunu fark etti, ancak gerçeği sadece korkutucu olarak ortaya çıktı ...

The Book of Desires İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Book of Desires fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Book of Desires satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!