Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Deed

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Deed fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Deed satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

2.10₺

G2A

12.85₺

Çıkış tarihi: Nov. 24, 2015
Geliştiren: Pilgrim Adventures
Yayıncı: GrabTheGames
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Cyberpunk 2077
249.00₺ 219.12₺
pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
599.00₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺

The Deed Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98/XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel Pentium III 800 Mhz
  • Depolama: 512 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: Generic
null

The Deed Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz The Deed fiyatı:    2.1₺

Şu anki en ucuz The Deed fiyatı:    2.1₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

The Deed İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

The Deed - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


The Deed Özeti

Geleneksel cinayet gizemli ortamında keskin bir karanlık bir bükülme, tapu, cinayetten uzaklaşan bir macera / RPG oyunudur. Arran Bruce, Dunshiel House'a haklı varisi, yörüngedeki ailesiyle bir puan kazanmak için eve döner.

The Deed İle İlgili Kullanıcı Yorumları


The Deed fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Deed satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!