Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Trash Story

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Trash Story fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Trash Story satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

14.17₺

Çıkış tarihi: May 30, 2018
Geliştiren: КиКо
Yayıncı: КиКо
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Battlefield™ 2…
1799.70₺ 359.70₺
pc
The Sims™ 4
199.99₺ 0.00₺
pc
Madden NFL 22
599.99₺ 385.04₺

Trash Story Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP and up
  • İşlemci: 1 GHz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX or OpenGL compatible card
  • Depolama: 280 MB kullanılabilir alan
null

Trash Story Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Trash Story fiyatı:    26.7₺

Şu anki en ucuz Trash Story fiyatı:    26.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Trash Story İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Trash Story - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Trash Story Özeti

Bir adam tarafından yaratılan çöp stili kinetik romanı. Yaramaz şakalar ile kısa ömürlü hikaye, memes, yazar resim yaptı ve normal seslendirme değil.

Trash Story İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Trash Story fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Trash Story satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!