Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Hero Defense

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Hero Defense fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Hero Defense satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

PsnStore

259.00₺

PsnStore UK

528.90₺

PsnStore ES

550.73₺

Çıkış tarihi: Aug. 16, 2018
Geliştiren: HEADUP GAMES
Yayıncı: HEADUP GAMES
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None

Benzer Oyunlar

PS4
Pathfinder: Ki…
284.00₺
PS4
3 In 1 Indie B…
95.00₺ 99.00₺
PS4
We Were Here T…
95.00₺ 99.00₺
PS4
Trine 4: The N…
349.00₺

Hero Defense Sistem Gereksinimleri

PS4

Hero Defense Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Hero Defense fiyatı:    51.8₺

Şu anki en ucuz Hero Defense fiyatı:    259.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Hero Defense İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Hero Defense - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Hero Defense Özeti

Dünyanın en güçlü vampirini yok etmek için katillerden oluşan ekibinle yaşayan ölüler ordularını kazığa geçirmeli, kesip biçmeli ve yakmalısın!Kont Necrosis'i yenmek için çeşitli arenalarda savaşan beş özgün kahramanı kontrol et.HERO DEFENSE RTS, RPG ve Kule Savunması türü hayranlarını geliştirilebilir kahramanları stratejik olarak kullanarak uğursuz yaratıklardan oluşan sürüleri yok etmeye davet ediyor.Özellikler• RTS ve Kule Savunmasının yenilikçi bir karışımı olan bu oyunda düşmanı cezalandırmak için yaratıkları hızlıca öldür• Adanı kurtar, ekibini kur ve saatler süren anlatımlı bir hikayenin keyfini çıkar • Özel yetenekleriyle seni zorlayan devasa baş düşmanları yen• Derin bir RPG altyapısıyla karakterlerini özelleştir • Şehrini yeniden inşa et ve yeni binaları ve yetenekleri aç• Her kahramanın bireysel yetenek ağacına ulaşmak ve bunların seviyesini yükseltmek için XP kazan• Ganimetler topla ve yaşayan ölüleri donduran, yakan ve zehirleyen büyüler kullan1 Oyuncuminimum 3 GB alan gerekirDUALSHOCK®4 Titreşim İşleviUzaktan Oynama DestekliHDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080pBu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları. Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.©2018 Headup Games GmbH & Co. KG, all rights reserved.©2018 Happy Tuesday, all rights reserved.

Hero Defense İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Hero Defense fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Hero Defense satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!