Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bladestar

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bladestar fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bladestar satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

43.95₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 15, 2016
Geliştiren: Fair Weather Studios, LLC
Yayıncı: Fair Weather Studios, LLC
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Bladestar Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or newer
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Bladestar Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bladestar fiyatı:    43.95₺

Şu anki en ucuz Bladestar fiyatı:    43.95₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bladestar İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bladestar - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bladestar Özeti

Bladestar, her seviyede potansiyel olarak sonsuz düşmanlara sahip görsel olarak zengin dünyalar içeren bir bilim-kurgu sinematik aksiyon atıcısıdır. Pirates, asi ve uzaylılarla mücadele ederken asteroid, maden ve enkaz alanlarıyla bir Manta Starfighter uçan galaksiyi savun.

Bladestar İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bladestar fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bladestar satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!