Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

DARIUSBURST Chronicle Saviours

Güvenilir mağazalardaki en ucuz DARIUSBURST Chronicle Saviours fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup DARIUSBURST Chronicle Saviours satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

689.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 4, 2015
Geliştiren: Pyramid
Yayıncı: Degica
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

DARIUSBURST Chronicle Saviours Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8.1/10
  • İşlemci: Core 2 Duo E6400
  • Ekran Kartı: Shader Model 2.0 Compatible, GeForce 8600GT
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1800 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible sound card
  • İlave Notlar: Controller recommended, Monitor over 1280x720 px, refresh rate over 60Hz not supported.
Önerilen:
  • Ekran Kartı: Shader Model 2.0 Compatible, GeForce GT260X or better
  • İlave Notlar: Controllers: XInput and DirectInput (Xbox or similar button layout) controllers are supported. XInput controllers are recommended. ** DirectInput controllers with more or fewer buttons might not have an ideal layout. ** Analog Stick buttons (pressing the sticks inward) are not recognized. - - - Dual Monitors: To use dual-screen mode, 2 monitors supporting 1920x1080 are necessary. It is possible to use monitors with a higher resolution, but 2 monitors set to 1920x1080 are recommended. ** Monitors with less than 1080 pixels in vertical resolution are not supported. ** Dual monitors are only supported for AC Mode.

DARIUSBURST Chronicle Saviours Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz DARIUSBURST Chronicle Saviours fiyatı:    689.7₺

Şu anki en ucuz DARIUSBURST Chronicle Saviours fiyatı:    689.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

DARIUSBURST Chronicle Saviours İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

DARIUSBURST Chronicle Saviours - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


DARIUSBURST Chronicle Saviours Özeti

DariusBurst Chronicle Sodiors, Taitos Darius serisi arcade tarzı atış oyunlarında en son taksittir. Yabancı deniz canavarlarının patlama orduları ve dallanma ortamlarında kendi izinizi yakalayın.

DARIUSBURST Chronicle Saviours İle İlgili Kullanıcı Yorumları


DARIUSBURST Chronicle Saviours fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak DARIUSBURST Chronicle Saviours satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!