Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Fancy Skiing VR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Fancy Skiing VR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Fancy Skiing VR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

18.00₺

G2A

69.62₺

Çıkış tarihi: Aug. 6, 2016
Geliştiren: 哈视奇科技
Yayıncı: 哈视奇科技
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1150.00₺ 254.12₺
pc
God of War
899.00₺ 259.90₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺

Fancy Skiing VR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Win7 Win8 Win10
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX970
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Fancy Skiing VR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Fancy Skiing VR fiyatı:    18.0₺

Şu anki en ucuz Fancy Skiing VR fiyatı:    18.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Fancy Skiing VR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Fancy Skiing VR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Fancy Skiing VR Özeti

Fancy Skiing is developed by HashVR Studio built with the Unity Engine.The games structure is based on real skiing that players use the handles just as ski poles to get power and lean left or right to control the direction, which brings players a strong immersion.

Fancy Skiing VR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Fancy Skiing VR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Fancy Skiing VR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!