Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Legacy of Kain: Defiance

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Legacy of Kain: Defiance fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Legacy of Kain: Defiance satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

25.35₺

G2A

35.41₺

Steam

104.70₺

Çıkış tarihi: Dec. 17, 2003
Geliştiren: Crystal Dynamics
Yayıncı: Square Enix
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: 16

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Legacy of Kain: Defiance Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Windows XP/ Windows Vista / Windows 7
  • Processor:1.8Ghz processor
  • Memory:1 GB RAM
  • Graphics:3D graphics compatible with DirectX 9
  • DirectX®:9.0b
  • Hard Drive:2 GB HD space
null

Legacy of Kain: Defiance Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Legacy of Kain: Defiance fiyatı:    25.35₺

Şu anki en ucuz Legacy of Kain: Defiance fiyatı:    25.35₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Legacy of Kain: Defiance İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Legacy of Kain: Defiance - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Legacy of Kain: Defiance Özeti

İki güçlü ve çok gelişmiş vampirlerin kontrolünü ele geçirin: Kain, tüm güçlü bir Demigod ve Raziel, ölümsüz bir ölüm meleği. Her biri efsanevi bir kılıç, Kain & amp ile donatılmıştır; Raziel, kaderlerini çözmeye çalıştıkları ve mahkum etmek isteyen karanlık güçleri yendikleri için çatışma ve entrika ile dolu bir dünya boyunca savaşmalılar ...

Legacy of Kain: Defiance İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Legacy of Kain: Defiance fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Legacy of Kain: Defiance satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!