Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga

Güvenilir mağazalardaki en ucuz LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

PlayStore

349.00₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: April 5, 2022
Geliştiren: TT Games
Yayıncı: Warner Bros. Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga Sistem Gereksinimleri

Minimum:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel Core i5-2400 or AMD Ryzen 3 1200
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 750 Ti or Radeon HD 7850
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 40 GB available space
Recommended:
 • Requires a 64-bit processor and operating system
 • OS: Windows 10 64-bit
 • Processor: Intel Core i5-6600 or AMD Ryzen 3 3100
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: GeForce GTX 780 or Radeon R9 290
 • DirectX: Version 11
 • Storage: 40 GB available space

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga fiyatı:    349.0₺

Şu anki en ucuz LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga fiyatı:    349.0₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Yorumu, Fiyatı ve Satın Al Sorununa Cevap

Bu yazımızda bir çok oyunseverin çok beklediği bir oyunun değerlendirmesinin yanında LEGO Star Wars: The Skywalker Saga fiyatları ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga satın al acaba kimlerin yapması gereken bir hareket bunları inceleyeceğiz.

Özellikle video oyunlarında 6 yıl beklemek için çok uzun bir süre. Bunca sene bekledikten sonra sonunda Lego’nun yeni oyunu olan LEGO Star Wars: The Skywalker Saga oyunu çıktı. Yazımızın geri kalanında daha detaylı değerlendirecek olsakta şimdiden söyleyeyim, bu oyun 6 sene beklememizden sonra bizi hayal kırıklığına uğratmadı. Tek üzüldüğümüz şey önceki oyunlardaki gibi Coop kısmının biraz daha gelişmiş olması ve. Arkadaşlarımız ile uzaktan oynayabilmek.

Starwars Hayranı Mısınız? LEGO Star Wars: The Skywalker Saga satın al sorusu kafasında olan bir kişiye ger sorulması gereken ilk soru kesinlikle bu olmalı. Nedenini soracak olursanız bu oyunda tam tamına 9 farklı filmin hikayesini oynuyorsunuz. Ve tabi ki bu kadar büyük bir işin altına girmiş olan Lego’dan seslendir konusunda da kötü bir iş yapmasını beklemek saçma olurdu. Aynı zamanda Anakin’den tutun Kylo Ren e neredeyse tüm karakterlerin bu oyunda olması sisi heyecanlandırmaya yetecektir. Oyun ulaşılabilir bir şey olmalı. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Fiyatı biz daha uyguna bulabiliyor olsakta ne yazık ki biraz pahalı. Sizin gibi Yıldız Savaşları severlerin biraz para biriktirmesi gerekecek.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Oynanışı

Lego, 2000’li yılların başlarında birkaç kere oyun sektörüne girmeye çalışmış olsa da, bu konudaki en büyük atakları 2010’lu yıllardan sonra yaptı. Bu konuda yaptıkları en büyük gelişme, bize oynanış esnasında aslında bir Lego ile oynuyormuş hissini yaratmak oldu. Ve son çıkan Lego oyunlarından da anladığımız üzere bu taktik birçok oyun severin sevgisini kazandı. Bu oyunda da bu özelliği korumayı başarmışlar. Oyundaki her şey Legodan yapılma ve neredeyşe her şey kırılabilir, genelde daha gerçekçi olması için zemin ve bazı binalar hariç. Yani eğer Lego oynamayı seviyorsanız LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Satın Al tavsiyesi size kesinlikle yapılması gereken bir tavsiye.

Oynanışta bir diğer dikkat ettiğimiz kısım ise film kesitlerinin çok fazla olmasıydı. Bu eğer bir star wars hayranı iseniz sizi inanılmaz heyecanlandıracak bir şey olacaktır. Bu film kesitlerinden, yani cutscene lerden inanılmaz fazla şey öğrenmek mümküm. Aynı zamanda diğer filmlere ve oyunlara yapılan göndermeler ile sizin sıkılmamanızı ve hikayeye bağlı kalmanızı sağlamış durumda oyunun yapımcıları. Biz genel olarak oyunun hikayesini ve oynanış hissiyatını başarılı bulduk. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga fiyatı dolayısıyla biraz pahalı olsa da yukarıda ucuza bulduğunuz anda kesinlikle almanız gereken bir oyun.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga Grafikleri

Biz genel olarak bu oyunun grafiklerini başarılı bulduk. Fakat burada beklentileri çok yüksek tutmamak gerekli. Sonuç olarak bu oyun Lego evreninde geçiyor ve oyunun yapımı aşamasında gerçekçilik 1 numaralı amaç hiçbir zaman olmamış .RDR2 gibi oyunlarla kıyaslamamak gerekli. Fakat açık dünyasında güneş ışınlarının yansımasından tutun oyunun genel renk paletine kadar her şey bizim çok hoşumuza gitti. Adeta bir Lego evrenindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlayacak grafikler kullanılmış. Aynı zamanda Bu tarz grafikler ultra gerçekçi oyunlara kıyasla daha düşük sistem gereksinimlerinde de çalışabiliyor.


LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga Özeti

Play through all nine Skywalker saga films in a game unlike any other. With over 300 playable characters, over 100 vehicles, and 23 planets to explore, a galaxy far, far away has never been more fun! *Includes classic Obi-Wan Kenobi playable character

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga İle İlgili Kullanıcı Yorumları


LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!