Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Lost Chronicles of Zerzura

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Lost Chronicles of Zerzura fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Lost Chronicles of Zerzura satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

41.44₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: July 10, 2014
Geliştiren: Cranberry Production
Yayıncı: Viva Media
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Grand Theft Au…
150.00₺ 74.69₺
pc
Red Dead Redem…
1799.70₺ 254.12₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺

Lost Chronicles of Zerzura Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows® XP, Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8
  • İşlemci: 1.0 GHz Processor or faster
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: AGP/PCI-E Graphics card with : Shader Model 2, DirectX®9 compatible, - min. 128MB VRAM (ATI Radeon 9800 or NVidia GeForce 6800) / Integrated (onboard)-graphics: Graphics with Shader Model 2, DirectX®9-compatible, min. 128 MB VRAM (Intel GMA x4500, ATI Mobility Radeon 9800 or NVIDIA GeForce Go 9800)
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX® compatible sound card
null

Lost Chronicles of Zerzura Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Lost Chronicles of Zerzura fiyatı:    41.44₺

Şu anki en ucuz Lost Chronicles of Zerzura fiyatı:    41.44₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Lost Chronicles of Zerzura İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Lost Chronicles of Zerzura - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Lost Chronicles of Zerzura Özeti

Sinsi, huzursuz Eve yeniden hoşgeldiniz... Hem de hatırladığınızdan çok farklı. Lanetli bir mücevherin gücü Evin duvarlarını aşıp giden ölümcül bir vebayı serbest bıraktı, sizin göreviniz ise ruhani güçlerinizi kullanmak, arama ve bulma yetilerinizden yararlanmak ve bu korkunç ruhu durdurmak.

Lost Chronicles of Zerzura İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Lost Chronicles of Zerzura fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Lost Chronicles of Zerzura satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!