Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sacred Citadel: Jungle Hunt

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sacred Citadel: Jungle Hunt fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sacred Citadel: Jungle Hunt satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

28.33₺

Steam

44.70₺

Çıkış tarihi: April 22, 2013
Geliştiren: Southend
Yayıncı: THQ Nordic
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Sacred Citadel: Jungle Hunt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • OS:Vista/Win7
  • Processor:2GHz Dual Core
  • Memory:2 GB RAM
  • Graphics:Nvidia GeForce 8600 or better, ATI Radeon HD 2600 or better
  • DirectX:9.0c
  • Additional:GPU Memory: 256MB
null

Sacred Citadel: Jungle Hunt Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sacred Citadel: Jungle Hunt fiyatı:    28.33₺

Şu anki en ucuz Sacred Citadel: Jungle Hunt fiyatı:    28.33₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sacred Citadel: Jungle Hunt İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sacred Citadel: Jungle Hunt - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sacred Citadel: Jungle Hunt Özeti

Kötülüğü avladı ", büyük anne"; Hepsi yeni bir bölümde Grimmoc. Takımınızı birleştirin ve Ancaria'nın çarpıcı alemlerini tekrar ziyaret edin! Savaş kazanıldı, ancak savaş henüz bitmedi! "Büyük Mama", kötü Grimmoc'un kötü niyetli lideri, çalınan seraphim eseri ile Ancaria'nın tehditkar ormanlarına kaçtı!

Sacred Citadel: Jungle Hunt İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sacred Citadel: Jungle Hunt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sacred Citadel: Jungle Hunt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!