Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Sakura MMO

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Sakura MMO fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Sakura MMO satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

24.04₺

G2A

103.41₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Oct. 15, 2018
Geliştiren: Winged Cloud
Yayıncı: Winged Cloud
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 321.44₺
pc
Ranch Simulator
59.70₺

Sakura MMO Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP+
  • İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4
  • Bellek: 400 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1280 x 720
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Sakura MMO Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Sakura MMO fiyatı:    24.04₺

Şu anki en ucuz Sakura MMO fiyatı:    24.04₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Sakura MMO İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Sakura MMO - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Sakura MMO Özeti

Bu görsel romanda Kotone'da online oyununda Viola olarak Viola olarak katılın. Arkadaşlarını bul, görevlerini kabul et ve Asaph'ın dünyasını tanıyor.

Sakura MMO İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Sakura MMO fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Sakura MMO satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!