Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Shadowgrounds

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Shadowgrounds fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Shadowgrounds satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

1.95₺

G2A

16.40₺

Çıkış tarihi: May 8, 2006
Geliştiren: Frozenbyte
Yayıncı: Frozenbyte
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 233.83₺
pc
ELDEN RING
499.00₺
pc
God of War
329.00₺ 231.59₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 239.20₺

Shadowgrounds Sistem Gereksinimleri

En Düşük: 1.3 GHZ veya eşdeğer, 384 MB RAM, GeForce 4 Ti 4200* veya ATi Radeon 9000 veya daha iyisi, 1 GB boş sabit disk alanı, Windows 2000/XP
Önerilen: 2.0 GHz, 512 MB RAM, GeForce FX 5900 Ultra veya ATi Radeon 9500 Pro veya daha iyisi
* Lütfen Shadowgrounds 'ın GeForce 4 MX kartlarda çalışmadığına dikkat ediniz.
null

Shadowgrounds Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Shadowgrounds fiyatı:    1.95₺

Şu anki en ucuz Shadowgrounds fiyatı:    1.95₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Shadowgrounds İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Shadowgrounds - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Shadowgrounds Özeti

Shadowgrounds, patlayıcı muharebe dizileri, yenilikçi bir silah yükseltme sistemi ve ilgi çekici bir hikaye ile aksiyon türüne temiz hava solur. Adrenalin-pompalama, yukarıdan aşağıya oyun ve görsel-işitsel havai fişek, tek bir bilgisayar (bölünmüş klavye veya joystick) eş ne içeren bu yeni eylem deneyimi için sahneyi ayarladı ...

Shadowgrounds İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Shadowgrounds fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Shadowgrounds satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!