Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tales Of Glory

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tales Of Glory fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tales Of Glory satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

899.70₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: May 30, 2020
Geliştiren: BlackTale Games
Yayıncı: BlackTale Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Forza Horizon 5
983.40₺ 660.00₺
pc
God of War
1499.70₺ 259.90₺
pc
ELDEN RING
1199.70₺ 660.00₺
pc
Dying Light 2 …
1199.70₺ 331.55₺

Tales Of Glory Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1070 or equivalent
  • DirectX: Sürüm 12
  • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
null

Tales Of Glory Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tales Of Glory fiyatı:    899.7₺

Şu anki en ucuz Tales Of Glory fiyatı:    899.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Tales Of Glory İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tales Of Glory - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tales Of Glory Özeti

Glory masalları, ortaçağ yakın dövüşleri için yeni bir standart belirliyor, her iki dünyayı da en iyi şekilde getirerek, büyük ölçekli savaşları ve tam fiziği bir araya getirerek, her şey 30+ saatlik bir Sandbox kampanyasına sahip olan her şey

Tales Of Glory İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tales Of Glory fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tales Of Glory satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!