Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Sims 3: Diesel Stuff

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Sims 3: Diesel Stuff fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Sims 3: Diesel Stuff satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

129.00₺

G2A

782.44₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2012
Geliştiren: The Sims Studio
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 389.00₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 110.00₺
pc
NBA 2K22
429.00₺ 185.19₺

The Sims 3: Diesel Stuff Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • OS:XP SP2 / Vista SP1 / Windows 7
 • Processor: For XP 2.0 GHz P4 processor or equivalent; For Windows Vista and Windows 7 2.4 GHz P4 processor or equivalent
 • Memory:2 GB RAM
 • Graphics:128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0

Recommended:


  The Sims 3: Diesel Stuff Fiyatları

  Son 30 gündeki en ucuz The Sims 3: Diesel Stuff fiyatı:    64.5₺

  Şu anki en ucuz The Sims 3: Diesel Stuff fiyatı:    129.0₺

  Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

  The Sims 3: Diesel Stuff İle İlgili Blog Yazılarımız

  Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

  OYUN

  2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
  Zamanı

  Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

  The Sims 3: Diesel Stuff - Gamehunterz Yorumu

  Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


  The Sims 3: Diesel Stuff Özeti

  SIM'lerinizi en son dizel giyim, aksesuarlar ve mobilyalarla tarzayın ve başarılı bir yaşam için hazır olun. Sims ™ 3 dizel şeyler paketi, dünyanın en popüler yaşam tarzı markalarından birinden sims için en sıcak modası ve ev mobilyalarını içerir. Sims dolaplarınızı dizel stilleri ile pistten uzaklaştırın.

  The Sims 3: Diesel Stuff İle İlgili Kullanıcı Yorumları


  The Sims 3: Diesel Stuff fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Sims 3: Diesel Stuff satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!