Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

The Sims 3: Seasons

Güvenilir mağazalardaki en ucuz The Sims 3: Seasons fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup The Sims 3: Seasons satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

129.00₺

G2A

131.68₺

HRK

Stokta yok

Çıkış tarihi: Nov. 20, 2012
Geliştiren: The Sims Studio
Yayıncı: Electronic Arts
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Football Manag…
499.00₺ 419.00₺
pc
Forza Horizon 5
599.00₺
pc
FIFA 22
599.99₺ 321.44₺
pc
Ranch Simulator
40.00₺

The Sims 3: Seasons Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • OS:Windows XP (SP2), Windows Vista (SP1), or Windows 7
 • Processor:WIN: 2.0 GHz P4 processor or equivalent for XP/2.4 GHz P4 processor or equivalent for Vista and Windows 7
 • Memory:2 GB RAM
 • Graphics:Nvidia GeForce 6 series or better, and all NVidia G, GT, GTS, and GTX video cards. ATI Radeon™ series card 9500 series or better, and all ATI X, X1, and HD video cards; Intel® Graphics Media Accelerator (GMA): GMA 3-Series, GMA 4-Series. Please note that the GeForce 6100 and 7100 cards are not supported.

Recommended:


  The Sims 3: Seasons Fiyatları

  Son 30 gündeki en ucuz The Sims 3: Seasons fiyatı:    129.0₺

  Şu anki en ucuz The Sims 3: Seasons fiyatı:    129.0₺

  Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

  The Sims 3: Seasons İle İlgili Blog Yazılarımız

  Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

  OYUN

  2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
  Zamanı

  Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

  The Sims 3: Seasons - Gamehunterz Yorumu

  Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


  The Sims 3: Seasons Özeti

  Let your Sims swim in the ocean on a hot summer day, bob for apples in the autumn leaves, test their snowboarding skill on the half pipe, or welcome spring showers with a walk in the rain and a colorful umbrella. All-new activities, like soccer, and big seasonal festivals and celebrations bring the spirit of each season to life.

  The Sims 3: Seasons İle İlgili Kullanıcı Yorumları


  The Sims 3: Seasons fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak The Sims 3: Seasons satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!