Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Tom Clancy's Ghost Recon®

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Tom Clancy's Ghost Recon® fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Tom Clancy's Ghost Recon® satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

13.49₺

G2A

80.23₺

Çıkış tarihi: Nov. 13, 2001
Geliştiren: Red Storm Entertainment
Yayıncı: Ubisoft
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 233.83₺
pc
ELDEN RING
499.00₺
pc
God of War
329.00₺ 231.59₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺ 239.20₺

Tom Clancy's Ghost Recon® Sistem Gereksinimleri

  • OS: Windows® 2000/XP (only)
  • Processor: 450 MHz Pentium® 2 or equivalent
  • Memory: 128 MB
  • Graphics: 16 MB DirectX®-compliant 3D card (see supported list*)
  • DirectX Version: DirectX 8.0 or higher (included)
  • Sound: DirectX 8-compliant sound card
  • Hard Drive: 1 GB
  • *Supported Video Cards at Time of Release: ATI® Rage 128 and RADEON® chips, Intel® 82810 or higher, Matrox Parhelia™, NVIDIA® TNT2 and GeForce™ chips, S3 Pro Savage and UniChrome
  • Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. These chipsets are currently the only ones that will run this game.
null

Tom Clancy's Ghost Recon® Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Tom Clancy's Ghost Recon® fiyatı:    13.49₺

Şu anki en ucuz Tom Clancy's Ghost Recon® fiyatı:    13.49₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Tom Clancy's Ghost Recon® İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Tom Clancy's Ghost Recon® - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Tom Clancy's Ghost Recon® Özeti

Eastern Europe, 2008. War has broken out on the borders of Russia and the fate of the world hangs in the balance. Thats when the call goes out for the Ghosts—an elite handful of specially trained Green Berets, armed with the latest technology and trained to use the deadliest weapons.

Tom Clancy's Ghost Recon® İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Tom Clancy's Ghost Recon® fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Tom Clancy's Ghost Recon® satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!