Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Word Rescue

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Word Rescue fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Word Rescue satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.00₺

G2A

41.39₺

Çıkış tarihi: May 1, 1992
Geliştiren: Redwood Games
Yayıncı: 3D Realms (Apogee Software)
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
God of War
329.00₺ 259.90₺
pc
Dying Light 2 …
349.00₺ 331.55₺
pc
Forza Horizon 5
299.00₺
pc
Red Dead Redem…
299.00₺ 254.12₺

Word Rescue Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 or Windows 8
  • İşlemci: Intel Core Duo 2
  • Bellek: 2 GB RAM
null

Word Rescue Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Word Rescue fiyatı:    10.0₺

Şu anki en ucuz Word Rescue fiyatı:    10.0₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Word Rescue İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Word Rescue - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Word Rescue Özeti

Kelime kurtarma, çalınan kelimeleri ortalama OL gruzleslerden kurtarmak isteyen çocuklar için inanılmaz bir macera. Grulzles okunamıyor ve başkalarının okumasını istemiyorlar. Böylece, tüm kitaplarımızdan kelimeleri çaldılar! Benny Bookworm, yakıtları durdurmak için yardımınıza ihtiyacı var.

Word Rescue İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Word Rescue fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Word Rescue satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!