Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Instant Indie Collection: Vol. 5

Instant Indie Collection: Vol. 5 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen aşağıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Instant Indie Collection: Vol. 5 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz olarak, ucuza alışverişler dileriz!

PsnStore US

248.69₺

PsnStore UK

258.12₺

PsnStore

279.00₺

PsnStore ES

293.11₺

Çıkış tarihi: May 9, 2017
Geliştiren: Curve Digital
Yayıncı: Curve Digital
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
None
Instant Indie Koleksiyonlarımız üç indie eserini sana tek pakette sunuyor.Human: Fall Flat - Düşvari mekanlarda açık uçlu fizik kurallarına dayalı bulmaca ve keşif oyunu. Hedefin bulmacaları zekan ve fiziğinle çözerek bu dünyalardan kaçmak.Manual Samuel - Samuel ile tanış, o yakışıklı, varlıklı ve en önemlisi – ölü biridir. 1 gün boyunca her şeyi kendisinin yaparak hayatta kalması gereken, Ölüm ile yaptığı, anlaşma Samuel'e tekrar yaşamak için son bir şans tanır.The Little Acre - Aidan babasını ararken tuhaf yeni bir dünyaya yolculuk yapar. Kahraman kızı Lily onun ardından yola çıkar. Bu sevgiyle yapılmış macera tamamen seslendirilmiş ve el çizimi animasyonlarla renklendirilmiştir.Bu pakettekiler:PS4™ için Human: Fall FlatPS4™ için Manual Samuel PS4™ için The Little Acre

PS4

Benzer Ürünler

PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
PS4
The Last Of Us Part II
499.00₺ 335.93₺