Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemize üye olarak ekstra fırsatlar yakalamayı ve kampanyaları takip etmeyi unutmayın! Ucuza oyun alışverişleri dileriz.

Skatemasta Tcheco

Skatemasta Tcheco oyununu en iyi fiyatla satın almak istiyorsan doğru yerdesin! Skatemasta Tcheco oyununun fiyatlarını karşılaştır, en ucuz ve güvenilir satıcıyı bul. Skatemasta Tcheco sistem gereksinimlerini ve yorumlarını incele. Haydi, en uygun fiyatlı satıcıya git ve en ucuza Skatemasta Tcheco satın al!

PsnStore UK

47.74₺

PsnStore

48.00₺

PsnStore ES

51.19₺

Çıkış tarihi: Oct. 7, 2020
Geliştiren: eastasiasoft
Yayıncı: eastasiasoft
Platform:
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: None
Tcheco yepyeni kaykayıyla yine Herkül'ü kıskandıracak bir yolculuğa çıkıyor. Ezdikçe daha da büyüyüp çılgınlaşan otomatik ilerleyen seviyelerden sağ çık ve Tcheco'nun yoluna çıkan tüm engellerin üstünden geç! Plajlardan gökdelenlere, stadyumlardan Ay'a kadar özenle seçilmiş tüm seviyeleri geçerek zafere ulaş.Özellikler:• Öğrenmesi kolay, ustalaşması eğlenceli bu oyunla stresini at!• Her eşsiz seviyede otomatik ilerlemeyle birlikte yoluna devam et.• Renkli düşmanlarını ortadan kaldırmak için çok havalı şekillerde saldır.• Bölümleri istediğin sırada oyna!• 8 bitlik klasiklerden esinlenmiş müziklerin ve grafiklerin tadını çıkar.

Benzer Ürünler

Hemen İncele
PS4
Snowrunner
284.00₺ 142.00₺
Hemen İncele
PS4
The Long Dark
179.00₺ 179.00₺
Hemen İncele
PS4
Battlefield V
539.00₺ 279.00₺