Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

A Long Road Home

Güvenilir mağazalardaki en ucuz A Long Road Home fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup A Long Road Home satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

44.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 31, 2017
Geliştiren: One Bit Studio
Yayıncı: One Bit Studio
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

A Long Road Home Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 98/XP/Vista/7/8/10
  • İşlemci: Intel Pentium III 800 Mhz
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1024x768 or better video resolution in High Color mode
  • Depolama: 320 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectSound-compatible sound card
null

A Long Road Home Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz A Long Road Home fiyatı:    44.7₺

Şu anki en ucuz A Long Road Home fiyatı:    44.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

A Long Road Home İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

A Long Road Home - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


A Long Road Home Özeti

Uzun bir yol evi, yolun bir halefidir ve geçmişin macera oyunları tıklayın. Acımasız bir tiran tarafından yönetilen mistik bir fantazi topraklarını keşfedin, seyahatiniz sırasında eşyalarınızı toplayın ve bulmacaları çözerken zekanızı test edin. Fazla bir kahramanı ailesine geri götürmek size kalmış.

A Long Road Home İle İlgili Kullanıcı Yorumları


A Long Road Home fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak A Long Road Home satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!