Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Aaero

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Aaero fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Aaero satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

13.07₺

HRK

21.25₺

DurmaPlay

24.00₺

Cdkeys

40.54₺

RandomOyun

254.20₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: April 11, 2017
Geliştiren: Mad Fellows
Yayıncı: Mad Fellows
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Aaero Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVidia GTX 550
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: *A CONTROLLER IS REQUIRED* - Lower specs may run Aaero perfectly well. We will update these requirements as we have more information.
null

Aaero Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Aaero fiyatı:    13.07₺

Şu anki en ucuz Aaero fiyatı:    13.07₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Aaero İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Aaero - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Aaero Özeti

İki kişiden oluşan bağımsız mikro stüdyo ‘Mad Fellows’, yüksek hızlı bilim kurgu nişancı aksiyonunu derin kuşatıcı müzik parçalarıyla sentezleyerek büyüleyici bir görsel-işitsel deneyim olan Aaero oyununu sunuyor.

Aaero İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Aaero fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Aaero satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!