Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Amaranthine

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Amaranthine fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Amaranthine satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

55.50₺

Steam

89.70₺

Çıkış tarihi: April 6, 2016
Geliştiren: Roman Kozhukhov
Yayıncı: Roman Kozhukhov
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Amaranthine Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 512 Mb
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Amaranthine Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Amaranthine fiyatı:    55.5₺

Şu anki en ucuz Amaranthine fiyatı:    55.5₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Amaranthine İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Amaranthine - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Amaranthine Özeti

Amaranthine - usul nesli unsurları ile dinamik bir yatay kaydırma atıcısıdır. Bir tehlike sinyali gönderen uzak donmuş gezegene çözgü yoluyla seyahat edin.

Amaranthine İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Amaranthine fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Amaranthine satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!