Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

ARIA CHRONICLE

Güvenilir mağazalardaki en ucuz ARIA CHRONICLE fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup ARIA CHRONICLE satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

489.46₺

Steam

579.28₺

Çıkış tarihi: July 12, 2020
Geliştiren: STUDIO N9
Yayıncı: CREST
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

ARIA CHRONICLE Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium G630 @ 2.70GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

ARIA CHRONICLE Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz ARIA CHRONICLE fiyatı:    489.46₺

Şu anki en ucuz ARIA CHRONICLE fiyatı:    489.46₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

ARIA CHRONICLE İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

ARIA CHRONICLE - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


ARIA CHRONICLE Özeti

Randomized dungeons, strategic battles, diverse growth factors, unique characters... ARIA CHRONICLE offers an unparalleled gaming experience. Let’s set out to help the Princess of Tamageria!

ARIA CHRONICLE İle İlgili Kullanıcı Yorumları


ARIA CHRONICLE fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak ARIA CHRONICLE satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!