Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Astronarch

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Astronarch fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Astronarch satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

282.48₺

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: March 31, 2020
Geliştiren: Dale Turner
Yayıncı: Dale Turner
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Astronarch Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8/8.1, 10
  • İşlemci: i5, 3 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB VRAM
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Astronarch Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Astronarch fiyatı:    282.48₺

Şu anki en ucuz Astronarch fiyatı:    282.48₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Astronarch İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Astronarch - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Astronarch Özeti

Roguelikes ve otomatik savaşçıların bir füzyonu, hiç görülmeden önce hiç olmadığı gibi. Gizemli bir kahramanların bir partisini işe almak, ölümcül toprakları gezin, büyülü eşyaların bir cephanesini topla ve dünyayı tehdit eden yeni bir kötülük yok!

Astronarch İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Astronarch fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Astronarch satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!