Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Avernum 2: Crystal Souls

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Avernum 2: Crystal Souls fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Avernum 2: Crystal Souls satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

58.26₺

Steam

94.20₺

Çıkış tarihi: Jan. 14, 2015
Geliştiren: Spiderweb Software
Yayıncı: Spiderweb Software
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Avernum 2: Crystal Souls Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Vista
  • İşlemci: 800 MhZ processor
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL-compatible
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Avernum 2: Crystal Souls Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Avernum 2: Crystal Souls fiyatı:    58.26₺

Şu anki en ucuz Avernum 2: Crystal Souls fiyatı:    58.26₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Avernum 2: Crystal Souls İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Avernum 2: Crystal Souls - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Avernum 2: Crystal Souls Özeti

Büyük indie fantezi, büyük, yeraltı topraklarında rol yapma macerası. 100'den fazla kasaba ve zindan ve epik bir hikaye ile dolu. Üç farklı oyun kazanan görevi tamamlamak için savaşın. 60'ın üzerinde büyü ve yetenek. Yüzlerce büyülü eser için av. 50 saatten fazla oyun.

Avernum 2: Crystal Souls İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Avernum 2: Crystal Souls fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Avernum 2: Crystal Souls satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!