Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bardbarian

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bardbarian fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bardbarian satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

90.27₺

HRK

153.75₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: April 1, 2014
Geliştiren: TreeFortress Games
Yayıncı: TreeFortress Games
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bardbarian Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Microsoft® Windows® XP, Windows Server 2008, Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate, or Enterprise (including 64 bit editions) with Service Pack 2, Windows 7, or Windows 8 Classic
  • İşlemci: 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
  • Bellek: 1024 MB RAM
null

Bardbarian Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bardbarian fiyatı:    90.27₺

Şu anki en ucuz Bardbarian fiyatı:    90.27₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bardbarian İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bardbarian - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bardbarian Özeti

Kuşak altındaki kasabasının sesleriyle uyandırılan Brad Barbar olarak oynarsınız. Bugün olsa farklıdır; Brad her zaman savaşmaktan bıktığını söyledi. XP için normal eziyet donuklaştı ve kan dökülmesi yerine müzik yapma hayallerini sürdürmeye karar verdi.

Bardbarian İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bardbarian fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bardbarian satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!