Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Basement

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Basement fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Basement satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.88₺

HRK

24.03₺

G2A

36.90₺

Çıkış tarihi: Nov. 11, 2019
Geliştiren: Halfbus
Yayıncı: Halfbus
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Tails of Iron
239.99₺ 95.99₺
pc
Ready or Not
99.00₺ 84.15₺
pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 37.25₺

Basement Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2+
  • İşlemci: 2 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Ekran Kartı: Direct X9.0c Compatible Card
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Basement Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Basement fiyatı:    10.88₺

Şu anki en ucuz Basement fiyatı:    10.88₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Basement İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Basement - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Basement Özeti

Bodrum, rüya video oyununuzun gelişimini finanse etmek için yasadışı iş yapmaya başladığınız bir strateji oyunudur. Kolay olmayacak, bu yüzden diğer çeteler, polisler, çılgın bağımlılıklar, gizemli yatırımcı ve hatta geçmişten hayaletlerle başa çıkmaya hazır olun.

Basement İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Basement fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Basement satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!