Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Black Closet

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Black Closet fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Black Closet satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

208.94₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Sept. 16, 2015
Geliştiren: Hanako Games
Yayıncı: Hanako Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Black Closet Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP or later
  • İşlemci: 1.2 Ghz
  • Bellek: 256 MB RAM
  • Ekran Kartı: 1366x768
  • Depolama: 150 MB kullanılabilir alan
null

Black Closet Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Black Closet fiyatı:    208.94₺

Şu anki en ucuz Black Closet fiyatı:    208.94₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Black Closet İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Black Closet - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Black Closet Özeti

Command your minions to solve mysteries and cover up scandals in a high-class boarding school, where the competition is cut-throat and image is everything. But be careful - one of your minions is a traitor.

Black Closet İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Black Closet fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Black Closet satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!