Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blacksmith

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blacksmith fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blacksmith satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

23.53₺

Steam

239.70₺

Çıkış tarihi: Jan. 11, 2019
Geliştiren: Fire Cycle Games
Yayıncı: Fire Cycle Games
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Blacksmith Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+, 8, 10
  • İşlemci: 1.7Ghz or better
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Radeon HD5450 or better; 256 MB or higher
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: 100% DirectX9.0c compatible sound card and drivers
null

Blacksmith Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blacksmith fiyatı:    23.53₺

Şu anki en ucuz Blacksmith fiyatı:    23.53₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blacksmith İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blacksmith - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blacksmith Özeti

Demirci, kesin demirci deneyimdir. Silah, zırh ve araçlar yapın ve satar. Kahramanları görevlere gönder ve eşsiz potansiyellerinin kilidini aç. Ironwell kasabasını büyütün ve topluluğun bir parçası olun. Elemanları usta ve isteğinize bükün! Demirci olarak gerçek çağrınızı bulun!

Blacksmith İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blacksmith fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blacksmith satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!