Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blackwell Deception

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blackwell Deception fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blackwell Deception satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

5.40₺

G2A

205.18₺

Çıkış tarihi: Jan. 13, 2012
Geliştiren: Wadjet Eye Games
Yayıncı: Wadjet Eye Games
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Ürünler

pc
Ready or Not
99.00₺ 99.00₺
pc
Weird West
109.00₺ 87.20₺
pc
Green Hell
40.00₺ 28.00₺

Blackwell Deception Sistem Gereksinimleri

  • OS:Windows ME or higher
  • Processor:Pentium or higher
  • Memory:64 MB RAM
  • Graphics:640x400, 32-bit colour: 700 Mhz system minimum
  • DirectX®:5.0
  • Hard Drive:350 MB HD space
  • Sound:All DirectX-compatible sound cards
null

Blackwell Deception Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blackwell Deception fiyatı:    5.4₺

Şu anki en ucuz Blackwell Deception fiyatı:    5.4₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Blackwell Deception İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blackwell Deception - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blackwell Deception Özeti

Sokak psişimleri. Yanıp sönen neon tabelaları her yerde, umut verici sevgi ve zenginlik ve mutluluktur. Gulible'ı avlayan ve onları kuru sağıyorlar. Böylece, bu kurbanlar ölmeye ve şaşkın ruhları geride bırakmaya başladığında, karmaşayı temizlemek için sadece gerçek bir psişik (ve yola doğru ruh kılavuzu) alabilir.

Blackwell Deception İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blackwell Deception fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blackwell Deception satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!