Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blazing Beaks

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blazing Beaks fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blazing Beaks satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

17.15₺

G2A

29.38₺

Steam

112.20₺

Çıkış tarihi: May 10, 2019
Geliştiren: Applava
Yayıncı: Applava
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Blazing Beaks Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1, or 10
  • İşlemci: 2+ GHz Dual-Core
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 600 MB kullanılabilir alan
null

Blazing Beaks Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blazing Beaks fiyatı:    17.15₺

Şu anki en ucuz Blazing Beaks fiyatı:    17.15₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blazing Beaks İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blazing Beaks - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blazing Beaks Özeti

Tıpkı Rogue gibi: Burada fazla açgözlülük, ölümcül olabilir. Mutantlar, canavarlar ve korkunç yaratıklardan oluşan ordular arasından koşturan zırhlı kuşlarla dolu rengârenk bir dünya. Çözülecek pek çok gizem, açığa çıkarılacak onlarca sır ve keşfedilmeyi bekleyen sayısız seviye...

Blazing Beaks İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blazing Beaks fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blazing Beaks satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!