Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bloo Kid 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bloo Kid 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bloo Kid 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

42.19₺

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: March 6, 2014
Geliştiren: winterworks GmbH
Yayıncı: winterworks GmbH
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Bloo Kid 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: XP / Vista / Win7 / Win8
  • İşlemci: 1GHz
  • Bellek: 128 MB RAM
  • Depolama: 40 MB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: gamepad recommended
null

Bloo Kid 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bloo Kid 2 fiyatı:    42.19₺

Şu anki en ucuz Bloo Kid 2 fiyatı:    42.19₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bloo Kid 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bloo Kid 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bloo Kid 2 Özeti

Bloo Kid 2, güzel tasarlanmış piksel grafikler ve tam bir ChipTune soundtrack ile klasik bir 2D retro tarzı platformer deneyimidir. Koş, zıpla ve her biri on iki seviye ile beş büyük dünyayla yoluna gir. Master Brutal Bossfights ve Bloo Kid 2. dünyasında çok sayıda sır bul.

Bloo Kid 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bloo Kid 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bloo Kid 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!