Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Blood Code

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Blood Code fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Blood Code satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

32.90₺

Çıkış tarihi: Dec. 29, 2015
Geliştiren: ZiX Solutions
Yayıncı: ZiX Solutions
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Euro Truck Sim…
149.00₺ 97.84₺
pc
Twelve Minutes
70.00₺ 38.22₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Phasmophobia
23.00₺

Blood Code Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Blood Code Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Blood Code fiyatı:    32.9₺

Şu anki en ucuz Blood Code fiyatı:    32.9₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Blood Code İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Blood Code - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Blood Code Özeti

Sıradan bir insan kızı ve şövalyeler ve prenslerle romantik karşılaşmaları hakkında bir hikaye. Bu karakterler nazik, tutkulu, düşünceli veya kefaret olabilir. Çeşitli bireysel oyuncunun tadına uyacak birçok karakter stili vardır.

Blood Code İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Blood Code fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Blood Code satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!