Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bob Was Hungry

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bob Was Hungry fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bob Was Hungry satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

52.23₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Aug. 19, 2015
Geliştiren: Shorebound Studios
Yayıncı: Shorebound Studios
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bob Was Hungry Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5 1.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 768 MB / Shader Model 2.0
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Bob Was Hungry Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bob Was Hungry fiyatı:    52.23₺

Şu anki en ucuz Bob Was Hungry fiyatı:    52.23₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bob Was Hungry İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bob Was Hungry - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bob Was Hungry Özeti

Bob aç, platform becerilerinizi gerçekten test etmek için tasarlanmış birçok seviyeye sahip zorlu bir hassas platformerdir. 2-8 Player Co-Op ile yalnız ya da çevrimiçi oynayın ve Bob'unuzu beslemek için sayısız tehlike ile yolunuzu yapın!

Bob Was Hungry İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bob Was Hungry fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bob Was Hungry satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!