Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Bombslinger

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Bombslinger fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Bombslinger satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

35.41₺

Cdkeys

46.36₺

G2A

51.98₺

Steam

359.70₺

Çıkış tarihi: April 11, 2018
Geliştiren: Mode4
Yayıncı: Plug In Digital
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Bombslinger Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows7 or later
  • İşlemci: 1.2Ghz+
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB
  • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
null

Bombslinger Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Bombslinger fiyatı:    35.41₺

Şu anki en ucuz Bombslinger fiyatı:    35.41₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Bombslinger İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Bombslinger - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Bombslinger Özeti

Bombslinger, tek oyunculu aksiyonla ve 4 oyunculu hareketli ölüm maçı savaşlarıyla, patlayıcılarla dolu bir Vahşi Batı aksiyon oyunudur!

Bombslinger İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Bombslinger fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Bombslinger satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!