Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Boogeyman

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Boogeyman fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Boogeyman satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

HRK

9.69₺

G2A

21.87₺

Steam

160.68₺

Çıkış tarihi: Nov. 3, 2015
Geliştiren: Barry McCabe
Yayıncı: Clockwork Wolf
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Boogeyman Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i3 2.5ghz or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
null

Boogeyman Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Boogeyman fiyatı:    9.69₺

Şu anki en ucuz Boogeyman fiyatı:    9.69₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Boogeyman İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Boogeyman - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Boogeyman Özeti

Çocukluk kabusunuzu yaşayın ve Boogeyman'a karşı hayatta kalmaya çalışın. Sadece el fenerinizle donatılmış, sabah ışığına kadar her gece hayatta kalın.

Boogeyman İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Boogeyman fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Boogeyman satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!