Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

BOXVR

Güvenilir mağazalardaki en ucuz BOXVR fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup BOXVR satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

899.70₺

Çıkış tarihi: May 21, 2019
Geliştiren: FitXR
Yayıncı: FitXR
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

BOXVR Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 or newer
  • İşlemci: Intel® i5-4590 / AMD FX 8350 equivalent or greater
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 970 / AMD Radeon™ R9 290 equivalent or greater
  • Depolama: 900 MB kullanılabilir alan
null

BOXVR Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz BOXVR fiyatı:    899.7₺

Şu anki en ucuz BOXVR fiyatı:    899.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

BOXVR İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

BOXVR - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


BOXVR Özeti

Bize geri göndermek için tasarlanan Egzersizde kaybettiğimiz eğlenceyi, Boxvr, Jab, örgütlediğiniz, örgütlü ve ocağınızı, adrenalin pompalayan müziğe zamanında antrenmanlar boyunca yolunuzu seçin.

BOXVR İle İlgili Kullanıcı Yorumları


BOXVR fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak BOXVR satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!