Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Braid

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Braid fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Braid satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

112.20₺

G2A

184.76₺

Çıkış tarihi: April 11, 2009
Geliştiren: Number None
Yayıncı: Number None
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Braid Sistem Gereksinimleri

  • Operating System:Microsoft® Windows® XP / Vista / 7
  • Processor:1.4GHz or faster
  • Memory:768 MB or more
  • Hard Disk Space:200 MB or more
  • Video Card:Pixel Shader 2.0
  • DirectX® Version:DirectX® 9.0c
  • Controller Support:Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
null

Braid Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Braid fiyatı:    112.2₺

Şu anki en ucuz Braid fiyatı:    112.2₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Braid İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Braid - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Braid Özeti

Braid is a puzzle-platformer, drawn in a painterly style, where you can manipulate the flow of time in strange and unusual ways. From a house in the city, journey to a series of worlds and solve puzzles to rescue an abducted princess.

Braid İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Braid fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Braid satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!