Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Brushwood Buddies

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Brushwood Buddies fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Brushwood Buddies satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

37.17₺

Steam

66.00₺

Çıkış tarihi: Feb. 18, 2016
Geliştiren: Steven Colling
Yayıncı: Steven Colling
Platform: Windows ,Linux
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Brushwood Buddies Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows Vista or better
  • İşlemci: Dual Core CPU
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: 128 MB Video Memory, Shader Model 2.0+
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Depolama: 200 MB kullanılabilir alan
null

Brushwood Buddies Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Brushwood Buddies fiyatı:    37.17₺

Şu anki en ucuz Brushwood Buddies fiyatı:    37.17₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Brushwood Buddies İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Brushwood Buddies - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Brushwood Buddies Özeti

Sıradışı bir bulmaca oyunu, sıradışı bir puzzle oyunu olan sevimli yaratıklar, ormanlar, otlaklar ve köylerden yolculuk yaptıkları gibi çeşitli eşyaları ele almaya yardımcı olur! Tonların tadını keşfedin ve arkadaşlarınızı mutlu ederken envanter alanını ve kaynakları yönetmek için akıllı yolları bulun.

Brushwood Buddies İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Brushwood Buddies fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Brushwood Buddies satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!