Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Card Quest

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Card Quest fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Card Quest satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

40.29₺

Steam

299.70₺

Çıkış tarihi: Nov. 7, 2017
Geliştiren: WinterSpring Games
Yayıncı: Plug In Digital
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Card Quest Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: SSE2 instruction set support.
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX11 compatible graphics card
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 300 MB kullanılabilir alan
null

Card Quest Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Card Quest fiyatı:    40.29₺

Şu anki en ucuz Card Quest fiyatı:    40.29₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Card Quest İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Card Quest - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Card Quest Özeti

Kart Quest, benzersiz kart savaşı olan bir zindan sürünen macera oyunudur. Çeşitli benzersiz karakter sınıfları ile oynayın ve playstyle'ınıza uymaya güverteleri özelleştirin. Taktik Roguelie oyununun stratejik derinliğini keşfedin ve ölümsüz vebayı ezin.

Card Quest İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Card Quest fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Card Quest satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!