Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cardinal Quest 2

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Cardinal Quest 2 fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Cardinal Quest 2 satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

10.50₺

Çıkış tarihi: Nov. 23, 2015
Geliştiren: Randomnine Ltd
Yayıncı: Randomnine Ltd
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Ready or Not
99.00₺
pc
Green Hell
40.00₺ 38.00₺
pc
Weird West
109.00₺

Cardinal Quest 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: 1.5GHz Core Duo
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: OpenGL 1.4 or better
  • Depolama: 100 MB kullanılabilir alan
null

Cardinal Quest 2 Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Cardinal Quest 2 fiyatı:    10.5₺

Şu anki en ucuz Cardinal Quest 2 fiyatı:    10.5₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

Cardinal Quest 2 İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Cardinal Quest 2 - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Cardinal Quest 2 Özeti

Hack, slash and rush the forces of darkness. Assault castles and mountain lairs to liberate all in this super-sleek modernization of the classic roguelike formula! Will you play a crafting Alchemist, a sneaky backstabbing Thief... or something else?

Cardinal Quest 2 İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Cardinal Quest 2 fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cardinal Quest 2 satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!