Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

CHUCHEL

Güvenilir mağazalardaki en ucuz CHUCHEL fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup CHUCHEL satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

57.26₺

HRK

82.37₺

Cdkeys

92.88₺

Steam

119.70₺

Çıkış tarihi: March 7, 2018
Geliştiren: Amanita Design
Yayıncı: Amanita Design
Platform: Windows ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

CHUCHEL Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
  • İşlemci: 2.3 GHz Dual Core
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 4000
  • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Mouse recommended
null

CHUCHEL Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz CHUCHEL fiyatı:    57.26₺

Şu anki en ucuz CHUCHEL fiyatı:    57.26₺

Şu anda 30 günlük en ucuz fiyata sahipsiniz!

CHUCHEL İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

CHUCHEL - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


CHUCHEL Özeti

Machinarium, Botanicula ve Samorost oyunlarının yaratıcılarının elinden çıkma bir komedi macera oyunu olan CHUCHELde, kıymetli kirazı geri almak için atıldıkları macerada tüylü kahraman Chuchel ve rakibi Kekele katıl, sayısız bulmacayı çöz, zorluklarla cebelleş!

CHUCHEL İle İlgili Kullanıcı Yorumları


CHUCHEL fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak CHUCHEL satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!