Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Circuits

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Circuits fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Circuits satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

G2A

19.97₺

Steam

149.70₺

Çıkış tarihi: April 17, 2014
Geliştiren: Digital Tentacle
Yayıncı: Digital Tentacle
Platform: Windows ,Linux ,Mac
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
302.70₺ 97.84₺
pc
Green Hell
374.70₺ 38.00₺
pc
Ready or Not
869.70₺ 473.39₺

Circuits Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8
  • İşlemci: 1.6 GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0c
  • Ses Kartı: Stereo
null

Circuits Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Circuits fiyatı:    19.97₺

Şu anki en ucuz Circuits fiyatı:    19.97₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Circuits İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Circuits - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Circuits Özeti

Basit kavramı, ama çok zorlu ve ödüllendirici, devreler her seviyeyi tamamlamak için dikkatli bir dinleme gerektiren bir puzzle oyunudur. Devrelerin amacı: Bir şarkının farklı bölümlerini bir araya getirin. Kulağa kolay geliyor, ama belki değil.

Circuits İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Circuits fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Circuits satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!