Gamehunterz’a hoşgeldiniz. Sitemizde sadece güvenilir mağazalar bulunmaktadır. Uygun fiyatlı ve güvenli oyun alışverişleri dileriz.

Cobalt

Güvenilir mağazalardaki en ucuz Cobalt fiyatları kıyaslamak için doğru yerdesin. Hemen en ucuz mağazayı bulup Cobalt satın al veya aşağıdaki butonlarla istediğin oyun özelliğine tek tıkla git!

Aşağıdaki menüyü kullanarak sizin için hazırladığımız oyunun fiyatları, sistem gereksinimleri, fiyat grafiği gibi bir çok özelliği kolayca görebilirsin!

Steam

449.70₺

Çıkış tarihi: Feb. 2, 2016
Geliştiren: Oxeye Game Studio
Yayıncı: Mojang
Platform: Windows
Category: ACTION FPS HORROR SURVIVAL SHOT
Yaş Sınırı: Herkes İçin

Benzer Oyunlar

pc
Phasmophobia
233.70₺ 226.80₺
pc
Euro Truck Sim…
324.90₺ 97.84₺
pc
Green Hell
402.18₺ 38.00₺
pc
Twelve Minutes
389.70₺ 38.22₺

Cobalt Sistem Gereksinimleri

Minimum:
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8 or 10
  • İşlemci: 1,5 GHz or faster processor
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1GB VRAM
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
null

Cobalt Fiyatları

Son 30 gündeki en ucuz Cobalt fiyatı:    449.7₺

Şu anki en ucuz Cobalt fiyatı:    449.7₺

Oyun son 30 günde daha ucuza satılmış!

Cobalt İle İlgili Blog Yazılarımız

Henüz bu oyuna dair bir blog yazımız yok. Fakat sizin ilginizi çekebilecek bir blog yazısı seçtik! Diğer yazılarımızı görmek için blog yazılarımızı ziyaret edebilirsiniz!

OYUN

2022 Çıkacak Oyunlar - Konuşma
Zamanı

Oyun Oynayan Bizler İçin Güzel Bir Yıl Olacağa Benziyor. 2022 Çıkacak Oyunlar Listemize Göz Atmanızı Tavsiye Ederiz. Bizi Birbirinden Güzel Oyunlar Bekliyor.

Cobalt - Gamehunterz Yorumu

Henüz bu oyuna dair Gamehunterz yorumu bulunmamaktadır. En kısa sürede sizin için bu oyuna dair yorum yapacağız! Anlayışınız için teşekkür ederiz!


Cobalt Özeti

Forget everything you’ve learned about combat. Cobalt’s slo-mo mechanic lets you perform moves that other games can’t comprehend. Discover the secrets of a distant colony in a cosmic campaign, take on challenges and rule the leaderboards, or face off against others in local and online multiplayer.

Cobalt İle İlgili Kullanıcı Yorumları


Cobalt fiyatları karşılaştırmak için doğru yerdesin. Hemen yukarıdaki bölümümüzden fiyat karşılaştırarak Cobalt satın al. Oyunun sistem gereksinimlerine bak ve satın alan kişilerin yorumlarını oku. Dilersen, Gamehunterz olarak oyun hakkında yazdığımız yorumları okuyabilirsin. Gamehunterz, ucuza alışverişler diler!